Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP08-483.3SA
RP08-483.3SA
RP08-483.3SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP08-483.3SA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP08-483.3SA
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 8W
(Yhdysvaltain dollareina)
7 pcs
Product parameter
Osa numero RP08-483.3SA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 8W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2372 pcs Tietolomake RP08-A Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 1.6kV
Jännite - tulo (Min) 36V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja POWERLINE RP08 Virta (wattia) 8W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 9 Leads
Muut nimet 30000296
RP08483.3SA
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 36V - 75V Input
Nykyinen - Output (Max) 2A Ohjaustoiminnot Enable, Active High