Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP10-1205SE
RP10-1205SE
RP10-1205SE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP10-1205SE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP10-1205SE
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 10W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs9 pcs18 pcs27 pcs
54 pcs108 pcs252 pcs
Product parameter
Osa numero RP10-1205SE Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2647 pcs Tietolomake RP10-E Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 18V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Sarja POWERLINE RP10-E
Virta (wattia) 10W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 30000310
RP10-1205SE-ND
RP101205SE
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 81%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 2A