Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP10-2405SA
RP10-2405SA
RP10-2405SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP10-2405SA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP10-2405SA
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 10W
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RP10-2405SA Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5557 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Sarja POWERLINE RP10-A
Virta (wattia) 10W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 30003875
Käyttölämpötila -40°C ~ 80°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OVP, SCP, UVLO
tehokkuus 86% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 18V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 2A Sovellukset ITE (Commercial)