Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP10-2415DA/P
RP10-2415DA/P
RP10-2415DA/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP10-2415DA/P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP10-2415DA/P
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 10W
(Yhdysvaltain dollareina)
8 pcs
Product parameter
Osa numero RP10-2415DA/P Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1867 pcs Tietolomake RP10-A Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -15V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Sarja POWERLINE RP10-A
Virta (wattia) 10W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 30003963
Käyttölämpötila -40°C ~ 80°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 90%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 18V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 333mA, 333mA