Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP15-1215DF-HC
RP15-1215DF-HC
RP15-1215DF-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP15-1215DF-HC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP15-1215DF-HC
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 15W
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero RP15-1215DF-HC Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1757 pcs Tietolomake RP15-F Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -15V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 18V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Sarja POWERLINE RP15-F
Virta (wattia) 15W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 30001692
RP151215DFHC
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 84%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 18V Input Nykyinen - Output (Max) 500mA, 500mA