Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP15-2405SOF
RP15-2405SOF
RP15-2405SOF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP15-2405SOF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP15-2405SOF
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 15W
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero RP15-2405SOF Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1921 pcs Tietolomake RP15-SOF Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 2.25kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm) Sarja POWERLINE RP15-SOF
Virta (wattia) 15W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-SMD Module, 4 Leads Muut nimet 30900003
RP152405SOF
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 87%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 3A 18V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 3A