Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP15-4805DFW/N
RP15-4805DFW/N
RP15-4805DFW/N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP15-4805DFW/N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP15-4805DFW/N
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-5V 15W
(Yhdysvaltain dollareina)
9 pcs
Product parameter
Osa numero RP15-4805DFW/N Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-5V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1646 pcs Tietolomake RP15-FW Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -5V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Sarja POWERLINE RP15-FW
Virta (wattia) 15W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 30001726
RP154805DFW/N
Käyttölämpötila -40°C ~ 65°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP tehokkuus 82%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 18V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 1.5A, 1.5A