Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP15-4812SOF
RP15-4812SOF
RP15-4812SOF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP15-4812SOF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP15-4812SOF
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 15W
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero RP15-4812SOF Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1758 pcs Tietolomake RP15-SOF Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 2.25kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module