Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP15-4815DA-HC
RP15-4815DA-HC
RP15-4815DA-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP15-4815DA-HC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP15-4815DA-HC
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 15W
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero RP15-4815DA-HC Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1928 pcs Tietolomake RP15-A Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -15V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Sarja POWERLINE RP15-A
Virta (wattia) 15W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module, 4 Leads Muut nimet 30001482
RP154815DAHC
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 88%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 500mA, 500mA