Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP20-4812DFR/XC
RP20-4812DFR/XC
RP20-4812DFR/XC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP20-4812DFR/XC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP20-4812DFR/XC
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 20W
(Yhdysvaltain dollareina)
9 pcs
Product parameter
Osa numero RP20-4812DFR/XC Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 20W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1267 pcs Tietolomake RP20-FR Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -12V Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Sarja ECONOLINE RP20-FR
Virta (wattia) 20W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 30004331
Käyttölämpötila -40°C ~ 79°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 88%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 833mA, 833mA 18V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 833mA, 833mA