Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP30-2412DEW
RP30-2412DEW
RP30-2412DEW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP30-2412DEW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP30-2412DEW
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 30W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero RP30-2412DEW Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 30W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1564 pcs Tietolomake RP30-EW Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -12V Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 10V
Jännite - tulo (Max) 40V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm) Sarja POWERLINE RP30-EW
Virta (wattia) 30W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP Module, 7 Leads Muut nimet 30000798
RP30-2412DEW-ND
RP302412DEW
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 84%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 10V - 40V Input Nykyinen - Output (Max) 1.25A, 1.25A