Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP30-243.3SF-HC
RP30-243.3SF-HC
RP30-243.3SF-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP30-243.3SF-HC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP30-243.3SF-HC
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 30W
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero RP30-243.3SF-HC Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 30W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1278 pcs Tietolomake RP30-F Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Sarja POWERLINE RP30-F
Virta (wattia) 30W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 30001964
RP30243.3SFHC
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 87%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 8A 18V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 8A