Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP40-2424DFR/N
RP40-2424DFR/N
RP40-2424DFR/N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP40-2424DFR/N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP40-2424DFR/N
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-24V 40W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 881 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
9 pcs
Product parameter
Osa numero RP40-2424DFR/N Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-24V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 881 pcs Tietolomake RP40-FR Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -24V
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 1.6kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Toimittaja Device Package 6-DIP Module
Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Sarja POWERLINE RP40-FR
Virta (wattia) 40W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 30004182
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 91%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 833mA, 833mA 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 833mA, 833mA