Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP40-4824DFR/P-HC
RP40-4824DFR/P-HC
RP40-4824DFR/P-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP40-4824DFR/P-HC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP40-4824DFR/P-HC
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-24V 40W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 728 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero RP40-4824DFR/P-HC Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-24V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 728 pcs Tietolomake RP40-FR Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -24V
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 1.6kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Isolated Module Toimittaja Device Package 6-DIP Module
Koko / Dimension 2.24" L x 1.00" W x 0.66" H (56.8mm x 25.4mm x 16.8mm) Sarja POWERLINE RP40-FR
Virta (wattia) 40W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 30004202
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 91%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 833mA, 833mA 18V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 833mA, 833mA