Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > DC DC-muuntimet > RPM15-483.3SFW
RPM15-483.3SFW
RPM15-483.3SFW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RPM15-483.3SFW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RPM15-483.3SFW
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC/DC CONVERTER 3.3V 15W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero RPM15-483.3SFW Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC/DC CONVERTER 3.3V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1121 pcs Tietolomake RPM Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm) Sarja POWERLINE Power Modules
Virta (wattia) 15W Pakkaus Bulk
Muut nimet 30002349
RPM15483.3SFW
Käyttölämpötila -
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant tehokkuus -
Nykyinen - Output (Max) 4A Hyväksynnät CE