Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RPP20-2412SW
RPP20-2412SW
RPP20-2412SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RPP20-2412SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RPP20-2412SW
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 20W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 750 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Osa numero RPP20-2412SW Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 20W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 750 pcs Tietolomake RPP20-2412SW Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.60" L x 1.00" W x 0.46" H (40.6mm x 25.4mm x 11.7mm) Sarja POWERLINE+ RPP20-W
Virta (wattia) 20W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 30900331
RPP202412SW
Käyttölämpötila -45°C ~ 95°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 88.1%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 1.67A