Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RV-241509D
RV-241509D
RV-241509D
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RV-241509D luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RV-241509D
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
(Yhdysvaltain dollareina)
15 pcs
Product parameter
Osa numero RV-241509D Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V -9V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5816 pcs Tietolomake RV Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -9V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 6kV Jännite - tulo (Min) 21.6V
Jännite - tulo (Max) 26.4V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm) Sarja ECONOLINE RV
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 24-DIP Module, 14 Leads Muut nimet 10017044
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 21.6V - 26.4V Input Nykyinen - Output (Max) 66mA, 111mA