Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-lähetinvastaanotinmoduulit > RFD21733-V1.9LM
RFD21733-V1.9LM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RFD21733-V1.9LM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RFD21733-V1.9LM
Valmistaja RF Digital
Kuvaus MODULE RF TXRX LONG RANGE 15MM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RFD21733-V1.9LM Valmistaja RF Digital
Kuvaus MODULE RF TXRX LONG RANGE 15MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5706 pcs Tietolomake
Kategoria RF / IF ja RFID Jännite - Supply 1.9 V ~ 3.3 V
Hyödynnetään IC / Part nRF24LE1 Sarja -
Sarjaliitännät UART Herkkyys -
RF perhe / vakio General ISM > 1GHZ protokolla -
Virta - Output - Pakkaus / Case 19-SMD Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) modulaatio -
muistin koko - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus 2.4GHz Datanopeus 9.6kBaud
Nykyinen - Lähettävät 14mA Nykyinen - Vastaanotto 17mA