Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-lähettimet > ALPHA-TX915S
ALPHA-TX915S
ALPHA-TX915S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALPHA-TX915S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALPHA-TX915S
Valmistaja RF Solutions
Kuvaus TRANSMITTER RF ALPHA 5.4V 915MHZ
(Yhdysvaltain dollareina)
19 pcs
Product parameter
Osa numero ALPHA-TX915S Valmistaja RF Solutions
Kuvaus TRANSMITTER RF ALPHA 5.4V 915MHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13288 pcs Tietolomake ALPHA-TX,RX
Kategoria RF / IF ja RFID Jännite - Supply 2.2 V ~ 5.4 V
Sarja - Virta - Output 4dBm
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Muut nimet ALPHATX915S Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Modulation tai Protocol FSK
muistin koko - Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 915MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus RF Transmitter FSK 915MHz 4dBm 115.2kbps PCB, Surface Mount Antenna Module
Datanopeus (maksimi) 115.2kbps data Interface Solder Pad
Nykyinen - Lähettävät 12.5mA Sovellukset -