Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-lähettimet > RFM67W-433S2
RFM67W-433S2
RFM67W-433S2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RFM67W-433S2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RFM67W-433S2
Valmistaja RF Solutions
Kuvaus MOD TRANSMITTER ISM 433MHZ SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
13 pcs
Product parameter
Osa numero RFM67W-433S2 Valmistaja RF Solutions
Kuvaus MOD TRANSMITTER ISM 433MHZ SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10830 pcs Tietolomake RF67W
Kategoria RF / IF ja RFID Jännite - Supply 1.8 V ~ 3.7 V
Sarja - Virta - Output 17dBm
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 16-SMD Module
Muut nimet RFM67W433S2 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Modulation tai Protocol FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
muistin koko - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 433MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus RF Transmitter FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK 433MHz 17dBm 600kbps PCB, Surface Mount Antenna 16-SMD Module
Datanopeus (maksimi) 600kbps data Interface SPI
Nykyinen - Lähettävät 95mA Sovellukset Home Automation, Remote Sensing, RKE