Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-lähetinvastaanotinmoduulit > RFM98W-433S2
RFM98W-433S2
RFM98W-433S2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RFM98W-433S2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RFM98W-433S2
Valmistaja RF Solutions
Kuvaus LORA TRX MODULE +20DBM/-139DBM 3
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero RFM98W-433S2 Valmistaja RF Solutions
Kuvaus LORA TRX MODULE +20DBM/-139DBM 3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6433 pcs Tietolomake RFM95-98(W)
Kategoria RF / IF ja RFID Jännite - Supply 1.8 V ~ 3.7 V
Hyödynnetään IC / Part - Sarja -
Sarjaliitännät SPI Herkkyys -148dBm
RF perhe / vakio 802.15.4, General ISM < 1GHz protokolla LoRa™
Virta - Output 14dBm Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 16-SMD Module Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount modulaatio FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
muistin koko - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 433MHz
Datanopeus 300kbps Nykyinen - Lähettävät 20mA ~ 120mA
Nykyinen - Vastaanotto 10.8mA ~ 12.1mA antennin tyyppi -