Koti > Tuotteet > Akutuotteet > Akut, joita ei voi ladata (ensisijainen) > BNL20000
BNL20000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BNL20000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BNL20000
Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero BNL20000 Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14716 pcs Tietolomake
Kategoria Akutuotteet Paino -
Jännite - Rated 3V päättyminen Style Requires Holder
Koko / Dimension - Toimitustiedot Due to restrictions, only ground shipment is allowed.
Sarja - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 2 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
purkautumismäärä - Yksityiskohtainen kuvaus Coin, 20.0mm Lithium 3V Battery Non-Rechargeable (Primary)
kapasiteetti - akku kemia Lithium
Battery Cell Size Coin, 20.0mm