Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > EB-PS-AC48-120
EB-PS-AC48-120
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EB-PS-AC48-120 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EB-PS-AC48-120
Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 120W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 520 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero EB-PS-AC48-120 Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 120W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 520 pcs Tietolomake EB-PS Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 48V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 133 VAC, 176 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 3.94" L x 2.36" W x 4.92" H (100.0mm x 60.0mm x 125.0mm) Sarja EB-PS
Virta (wattia) 120W Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus -
tehokkuus 85% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 85 ~ 133 VAC, 176 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 2.5A Hyväksynnät CE, CSA, cULus, TUV-GS