Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > DF61544J40FPV
DF61544J40FPV
DF61544J40FPV
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF61544J40FPV luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF61544J40FPV
Valmistaja Renesas Electronics America
Kuvaus IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144QFP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs60 pcs
120 pcs300 pcs540 pcs
Product parameter
Osa numero DF61544J40FPV Valmistaja Renesas Electronics America
Kuvaus IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144QFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3395 pcs Tietolomake H8SX/1544 Group Hardware Manual
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 144-LFQFP (20x20) Nopeus 40MHz