Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - tasavirtakytkimet > RT8024-12GB
RT8024-12GB
RT8024-12GB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT8024-12GB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT8024-12GB
Valmistaja Richtek
Kuvaus IC REG BUCK 1.2V 0.4A SYNC SOT23
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RT8024-12GB Valmistaja Richtek
Kuvaus IC REG BUCK 1.2V 0.4A SYNC SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4043 pcs Tietolomake RT8024
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 2.5V
Jännite - tulo (Max) 5.5V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja Yes Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 1028-1098-2
RT802412GB
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 1.5MHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 400mA SC-74A, SOT-753
Nykyinen - Tuotos 400mA