Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > RT9030-35GU5
RT9030-35GU5
RT9030-35GU5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT9030-35GU5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT9030-35GU5
Valmistaja Richtek
Kuvaus IC REG LINEAR 3.5V 150MA SC70-5
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RT9030-35GU5 Valmistaja Richtek
Kuvaus IC REG LINEAR 3.5V 150MA SC70-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5519 pcs Tietolomake RT9030
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.15V @ 150mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package SC-70-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
PSRR 67dB ~ 40dB (1kHz ~ 100kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.5V 150mA SC-70-5 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 50µA
Nykyinen - Tuotos 150mA Ohjaustoiminnot Enable