Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > RT9166A-12GGL
RT9166A-12GGL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT9166A-12GGL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT9166A-12GGL
Valmistaja Richtek
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 600MA SOT223
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RT9166A-12GGL Valmistaja Richtek
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 600MA SOT223 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5025 pcs Tietolomake RT9166(A)
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.58V @ 600mA (Typ)
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package SOT-223
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA
PSRR 55dB (1kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 600mA SOT-223 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 300µA
Nykyinen - Tuotos 600mA Ohjaustoiminnot -