Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > RT9169-12GV
RT9169-12GV
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT9169-12GV luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT9169-12GV
Valmistaja Richtek
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 100MA SOT23-3
Product parameter
Osa numero RT9169-12GV Valmistaja Richtek
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 100MA SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4345 pcs Tietolomake RT9169(H)
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.6V @ 100mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package SOT-23-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
PSRR 30dB (1kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 100mA SOT-23-3 Nykyinen - Supply (Max) 10µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 7µA Nykyinen - Tuotos 100mA