Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > RT9183-18GG
RT9183-18GG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT9183-18GG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT9183-18GG
Valmistaja Richtek
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RT9183-18GG Valmistaja Richtek
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6030 pcs Tietolomake RT9183
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.5V @ 1.5A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package SOT-223
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A SOT-223 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 500µA
Nykyinen - Tuotos 1.5A Ohjaustoiminnot -