Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > CSR2512A0R05F
CSR2512A0R05F
CSR2512A0R05F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CSR2512A0R05F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CSR2512A0R05F
Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 0.05 OHM 1% 2W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs
Product parameter
Osa numero CSR2512A0R05F Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 0.05 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 363295 pcs Tietolomake Resistor Technology BrochureCSR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Sarja CSR
paneeli tila 50 mOhms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Muut nimet 696-1669-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 35 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) ominaisuudet Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 50 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element