Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > FPR2A-0R75F1
FPR2A-0R75F1
FPR2A-0R75F1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FPR2A-0R75F1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FPR2A-0R75F1
Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 0.75 OHM 30W 1% TO218
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero FPR2A-0R75F1 Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 0.75 OHM 30W 1% TO218 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25759 pcs Tietolomake Resistor Technology BrochureFPR2-T218
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±30ppm/°C Toimittaja Device Package TO-218 (TO-247)
Koko / Dimension 0.610" L x 0.181" W (15.50mm x 4.60mm) Sarja FPR
paneeli tila 750 mOhms Virta (wattia) 30W