Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MSR3-0R05F1
MSR3-0R05F1
MSR3-0R05F1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MSR3-0R05F1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MSR3-0R05F1
Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 0.05 OHM 3W 1% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero MSR3-0R05F1 Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 0.05 OHM 3W 1% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 167008 pcs Tietolomake MSR SeriesResistor Technology Brochure
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.598" L x 0.067" W (15.20mm x 1.70mm) Sarja MSR
paneeli tila 50 mOhms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 696-1645
MSR-3 0.050 OHM 1%