Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > NPS2T-250RF1
NPS2T-250RF1
NPS2T-250RF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta NPS2T-250RF1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero NPS2T-250RF1
Valmistaja Riedon
Kuvaus RES SMD 250 OHM 1% 25W TO126
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero NPS2T-250RF1 Valmistaja Riedon
Kuvaus RES SMD 250 OHM 1% 25W TO126 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25097 pcs Tietolomake Resistor Technology BrochureNPS 2-T126 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package TO-126 (D-Pak Style)
Koko / Dimension 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm) Sarja NPS
paneeli tila 250 Ohms Virta (wattia) 25W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet NPS 2-T126 250.000 OHM 1%