Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > PCS-0R002D1
PCS-0R002D1
PCS-0R002D1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCS-0R002D1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCS-0R002D1
Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 0.002 OHM 40W 0.5% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero PCS-0R002D1 Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 0.002 OHM 40W 0.5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5703 pcs Tietolomake PCS Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±10ppm/°C Toimittaja Device Package Radial Lead
Koko / Dimension 0.878" L x 0.177" W (22.30mm x 4.50mm) Sarja PCS
paneeli tila 2 mOhms Virta (wattia) 40W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 4-SIP
Muut nimet 696-1746 Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Lukumäärä Päätteet 4 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 52 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.687" (17.45mm) ominaisuudet Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2 mOhms ±0.5% 40W Through Hole Resistor 4-SIP Current Sense Metal Foil