Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > PFS35-0R43F1
PFS35-0R43F1
PFS35-0R43F1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PFS35-0R43F1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PFS35-0R43F1
Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 0.43 OHM 1% 35W TO263
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero PFS35-0R43F1 Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 0.43 OHM 1% 35W TO263 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 54952 pcs Tietolomake Resistor Technology BrochurePFS35 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package TO-263 (D-Pak)
Koko / Dimension 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm) Sarja PFS35
paneeli tila 430 mOhms Virta (wattia) 35W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.185" (4.70mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 430 mOhms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film Sävellys Thin Film