Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > S2-0R01J3
S2-0R01J3
S2-0R01J3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S2-0R01J3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S2-0R01J3
Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 0.01 OHM 5% 1W 2615
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero S2-0R01J3 Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 0.01 OHM 5% 1W 2615 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 96209 pcs Tietolomake S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm) Sarja S
paneeli tila 10 mOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2615 J-Lead
Muut nimet S-2 0.010 OHM 5%