Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > S2-100RJ1
S2-100RJ1
S2-100RJ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S2-100RJ1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S2-100RJ1
Valmistaja Riedon
Kuvaus RES SMD 100 OHM 5% 1W 2615
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero S2-100RJ1 Valmistaja Riedon
Kuvaus RES SMD 100 OHM 5% 1W 2615 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 133644 pcs Tietolomake S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm) Sarja S
paneeli tila 100 Ohms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2615 J-Lead
Muut nimet S-2 100 OHM 5%
S-2-100JTR
S-2-100JTR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.142" (3.60mm) ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Sävellys Wirewound
Liittyvät tuotteet
S2-1/8A Image
  • Osa#:S2-10R-X
  • valmistajat:Panduit
  • Kuvaus:CONN RING FLAT 1-2AWG #10 CRIMP
  • Varastossa:25573
S2-0R47J1 Image
  • Osa#:S2-0R47J1
  • valmistajat:Riedon
  • Kuvaus:RES 0.47 OHM 5% 1W 2615