Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > SM10-100KX
SM10-100KX
SM10-100KX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM10-100KX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM10-100KX
Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 100K OHM 0.3W 0.01% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero SM10-100KX Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 100K OHM 0.3W 0.01% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 27173 pcs Tietolomake 100, SM, PC Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.01%
lämpötila kerroin ±10ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.299" L x 0.102" W (7.60mm x 2.60mm) Sarja 100/SM/PC
paneeli tila 100 kOhms Virta (wattia) 0.3W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 696-1570
SM10-100KX8
Käyttölämpötila -55°C ~ 145°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.344" (8.74mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Wirewound