Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > SM15-100KX
SM15-100KX
SM15-100KX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM15-100KX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM15-100KX
Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 100K OHM 0.175W 0.01% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero SM15-100KX Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 100K OHM 0.175W 0.01% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23072 pcs Tietolomake 100, SM, PC Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.01%
lämpötila kerroin ±10ppm/°C Toimittaja Device Package -