Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > UAL10-5KF8
UAL10-5KF8
UAL10-5KF8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UAL10-5KF8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UAL10-5KF8
Valmistaja Riedon
Kuvaus RES CHAS MNT 5K OHM 1% 10W
(Yhdysvaltain dollareina)
75 pcs
Product parameter
Osa numero UAL10-5KF8 Valmistaja Riedon
Kuvaus RES CHAS MNT 5K OHM 1% 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 43353 pcs Tietolomake Resistor Technology BrochureUAL Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Koko / Dimension 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm)
Sarja UAL paneeli tila 5 kOhms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk