Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > UB10-200RF1
UB10-200RF1
UB10-200RF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UB10-200RF1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UB10-200RF1
Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 200 OHM 7W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UB10-200RF1 Valmistaja Riedon
Kuvaus RES 200 OHM 7W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 108849 pcs Tietolomake Resistor Technology BrochureUB Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.311" Dia x 0.874" L (7.90mm x 22.20mm) Sarja UB
paneeli tila 200 Ohms Virta (wattia) 7W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 696-1710 Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 200 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound