Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 100USC820MEFC20X30
100USC820MEFC20X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 100USC820MEFC20X30 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 100USC820MEFC20X30
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero 100USC820MEFC20X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 30391 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecUSC Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Sarja USC
Ripple Current @ Low Frequency 1.86A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.139A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 820µF Sovellukset General Purpose