Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 10SKV100M6.3X5.5
10SKV100M6.3X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 10SKV100M6.3X5.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 10SKV100M6.3X5.5
Valmistaja Rubycon
Kuvaus SMD CAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 10SKV100M6.3X5.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus SMD CAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja SKV
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 19 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF