Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 10TWL100KEFC6.3X11
10TWL100KEFC6.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 10TWL100KEFC6.3X11 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 10TWL100KEFC6.3X11
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 10% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 10TWL100KEFC6.3X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 10% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 850676 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecTWL Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±10% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja TWL
Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose