Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 10TXV470M10X10.5
10TXV470M10X10.5
10TXV470M10X10.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 10TXV470M10X10.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 10TXV470M10X10.5
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero 10TXV470M10X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja TXV
Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 1189-2114-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 200 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 470µF