Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 10YXJ3300MG412.5X20
10YXJ3300MG412.5X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 10YXJ3300MG412.5X20 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 10YXJ3300MG412.5X20
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 10YXJ3300MG412.5X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 189145 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecYXJ Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja YXJ
Ripple Current @ Low Frequency 1.52A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.9A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 34 Weeks
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 41 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 3300µF