Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 10ZLH3900MEFC12.5X25
10ZLH3900MEFC12.5X25
10ZLH3900MEFC12.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 10ZLH3900MEFC12.5X25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 10ZLH3900MEFC12.5X25
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 10ZLH3900MEFC12.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 189706 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecZLH Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja ZLH
Ripple Current @ Low Frequency 2.03A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 10ZLH3900MEFC12.5X25-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 15 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3900µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3900µF Sovellukset General Purpose