Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 10ZLK1000MT810X16
10ZLK1000MT810X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 10ZLK1000MT810X16 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 10ZLK1000MT810X16
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 10ZLK1000MT810X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 251173 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecZLK Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja ZLK
Ripple Current @ Low Frequency 765mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.55A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 38 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF