Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 10ZLQ1200MEFC10X12.5
10ZLQ1200MEFC10X12.5
10ZLQ1200MEFC10X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 10ZLQ1200MEFC10X12.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 10ZLQ1200MEFC10X12.5
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 10V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 10ZLQ1200MEFC10X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 10V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 396946 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecZLQ Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja ZLQ
Ripple Current @ Low Frequency 882mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.47A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 1189-3615 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 35 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1200µF Sovellukset General Purpose