Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 160MXC1800KEFC30X50
160MXC1800KEFC30X50
160MXC1800KEFC30X50
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 160MXC1800KEFC30X50 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 160MXC1800KEFC30X50
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 10% 160V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero 160MXC1800KEFC30X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 10% 160V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13224 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecMXC Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 160V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja MXC
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1800µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1800µF Sovellukset General Purpose